Cryo Lipoliz Zayıflama
Zayıflama
Deneyimli ekibimiz ile inatçı yağlarınızdan kurtulmanızı sağlayalım.
Cryo Lipoliz

Cryo lipoliz inatçı yağların vücuttan atılması amacı ile kullanılanır. Uygulaması öncesinde uygulama yapılacak bölgede yağ analizi yapılarak kişinin uygunluğu kontrol edilir. Hamile ve yeni doğum yapmış kişilere, kanser hastalarına ve uygulama bölgesinde açık yarası kişilere uygulanamaz.

Kavitasyon

Yardımcı aletler arasında en çok kullanılan yöntem kavitasyon olup, yağ hücrelerinin parçalanarak atılmasını sağlar. Ses dalgaları sayesinde etkindir, ardından uygulanacak olan ultrasound ve elektropadler aracılığı ile zarar görmüş yağ hücrelerinin atılmasına yardımcı olur.

Radyo Frekans

Radyo frekans yöntemi, deri altına etki ederek cilt yapısının daha derinlerini etkileme yeteneğine sahip bir yöntem olması yönüyle diğer yöntemlere oranla zayıflama ve selülit tedavisinde daha çok tercih edilir. Böylelikle zayıflama ve ciltte yeniden şekillenme gerçekleşir.

G5

Hızlı titreşim ve iterek sıkıştırma yöntemi sayesinde fazla yağların ve selülitli bölgelerin yakılmasını sağlar ve uygulama bölgesinde zayıflama ürünlerinin kullanılması ile ciddi anlamda gözle görülür bir etki meydana gelmektedir. Uygulamanın hastalar üzerinde herhangi bir yan etkisi asla bulunmamaktadır.

Lenf Drenaj

Selülit tedavisi, zayıflama ve vücut sıkılaştırma programlarında sonucun etkisini arttırmak için uygulanan bir yöntemdir. En önemli özelliği basınçla çözülen ve/veya yakılan yağların geri dönmeden hızla vücuttan atılmasını, dolaşım sisteminin düzenlenmesini sağlamasıdır.

Pasif Jimnastik

Elektroterapi olarak da bilinen Pasif jimnastik elektriksel kas uyarımı mantığı ile çalışmaktadır. Problemli bölgeye pedler bağlanarak düşük voltajlı elektrik verilir ve kasların çalışması sağlanır. Bu sayede fiziksel güç harcanmış gibi vücuda enerji harcatır. Kişiye göre uygun ayarda uygulama yapılmaktadır.